Арматура

Арматура – сталевий металопрокат, який широко використовується у будівництві та користується на сьогодні високим попитом в Україні. Сортова арматура поряд із листовим прокатом та прокатом труб – є одним з основних напрямів металопрокату. Вироби використовують у якості основного каркасу в будівництві для армування споруд із бетону, виготовлення металоконструкцій, конструкцій міжповерхових перекрить, фундаменту, при будівництві спеціального призначення, наприклад, тунелів, підземок тощо. Саме арматура дає можливість зробити залізобетонні конструкції споруд міцними та надійними, витримувати високі навантаження, зберігати експлуатаційні характеристики довгі роки.
Тому до арматури ставляться жорсткі і високі вимоги щодо якості. А відповідно до призначення (робоча, монтажна, конструктивна, анкерна) ще й додаткові вимоги за формою, будовою, хімічним складом та ін., що впливає не лише на використання а й на и на ціну за метр/тонну.

Виготовляють арматуру більшою мірою з низьковуглецевої сталі.
Ціна арматури в Києві залежать від сталі, з якої її було виготовлено, способу виготовлення від наявності профілю (або його відсутності), технічних характеристик.
За технічними характеристиками будівельну арматуру розрізняють на види за жорсткістю, гнучкістю, діаметром, способом виготовлення.

Види арматури.

За характером профілю:

Гнучка будівельна арматура – різноманітні стрижні, гладкі або рифлені,  плоскі сітки, каркаси.
Жорстка арматура – це; швелери, кутники, двотаври (профіль з чорного прокату з перерізом у формі «Н», балка такого профіля міцніша балки квадратного профіля з тим самим перерізом).

За розміром розрізняють наступні типи виробів:

  • мірні;
  • немірні;
  • мірні з немірними відрізками.

Цифри у назві виду арматури («арматура 10», наприклад) означають розмір виробу у міліметрах.
Вироби з діаметром перерізом від 6 мм до 10 мм постачають у бухтами/мотками. Арматуру, діаметром більш як 10 мм, частіше реалізують прутками конкретної довжини.

За способом виготовлення арматура може бути:

  • гарячекатаною;
  • холоднокатаною.

За типом зміцнення арматуру поділяють на:

  • термічну;
  • холодну.

За типом поверхні арматура поділяються на:

  • гладка;
  • рифлена.

Залежно від вищеназваних характеристик розрізняють 10 класів арматури відповідно до ДСТУ 3760-98. На сьогодні в індексі класу букви и цифри означають:

  • цифрою позначають фізичну або умовну межу текучості конкретного виробу (виміряють у Н/кв. мм);
  • буква «С» означає можливість проведення зварювальних робіт;
  • буква «К» означає рівень стійкості до корозії.

Ми пропонуємо купити арматуру за найвигіднішою ціною в місті Київ. Широкий асортимент й можливість поставки партій арматури мірної, кратної мірної та немірної довжини дозволяє нам якісно і швидко, виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам вчасно виконувати будівельні роботи. І водночас побудувати міцні і тривалі партнерські стосунки із клієнтами.

Чому краще купити арматуру оптом і вроздріб у нас.

Купити арматуру у Києві за конкурентною ціною /метр (дивіться прайс на арматуру) можна у нашій компанії у зручний для вас час. До того ж ми завжди готові піти на зустріч до тих нашим клієнтам, які купують арматуру оптом, надаючи їм можливість замовити партії нестандартної довжини за попередньою індивідуальною домовленістю.

Купити арматуру у нас можна не лише у Києві, але й в Одесі, Запоріжжі, Житомирі, Винниці, Харкові, Рівному, Чернігові, Хмельницькому, Дніпрі та інших містах України. Ми організуємо доставку замовлень будь-якої ваги та об’єму до більшості регіонів та міст України.
Компанією представлено широкий ряд продукції купити яку можна як оптом, так і уроздріб за найдоступнішими цінами по ринку України.
Ми пропонуємо повний сортимент арматури для найрізноманітніших будівельних потреб та проектів.